mail: info@birkoop.com.tr
default logo

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Birkoop tarafından teminat altına alınmıştır.

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci servisi hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Birkoop geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak,Birkoop için ülkemize yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

Özel Tur ve Gezi Taşımacılığı

Bursa veTürkiye’nin heryerinde sektörümüzün gerektirdiği her türlü altyapı ve tecrübeye sahip olan bir özel gezi ve tur yolcu taşıma, özel tur gezi taşımacılığı, özel şoförlü otobüs – minibüs kiralama, kongre ve toplantı ulaşım hizmetleri, spor aktiviteleri ve yarışmaları taşımacılığı, alanında tüm seyahat acentelerine, okullara, üniversitelere, konsolosluklara, derneklere ve bizzat bireylere güvenilir, konforlu ve ekonomik fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

Gelişen teknolojiye adapte ettiğimiz altyapımız ve artık bir standart sisteme oturmuş fiyatlandırma politikamız ile ihtiyaç duyduğunuz ulaşım ve taşıma hizmetine en hızlı, en konforlu ve en ekonomik çözümü üretiyoruz.

En kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sağlamayı hedefleyen firmamız müşteri potansiyelini her geçen gün artırma trendinde bulunmaktadır.

Yıllardan beri kazandığımız deneyimle artık seyahatiniz esnasında gereksinim duyduğunuz ulaşım ve taşıma ihtiyacınızı en iyi yorumlayarak doğru alternatifleri sizlere sunarak beklentinizin de ötesinde bir hizmet sunmayı daima birinci hedef olarak görüyoruz.