mail: info@birkoop.com.tr
default logo

Hakkımızda

KISACA

1986 Yılından bugüne Servis Taşıyıcılığı alanında faaliyet gösteren kooperatifimiz, kurumsal kimliğiyle, yılların tecrübesini taşıyan kişilerden seçilen yönetim kurulumuzla, servislerin düzenli, dakik, personeli rahat ettirici ortamların oluşmasını sağlayan ve denetleyen yapılanmasıyla, klimalı  otobüs ve minibüslerle KALİTE VE GÜVEN prensibi ile çalışmaktadır.

Kar amacını gütmeyen ve vergiden muaf olan kooperatifimiz, ortaklarının hizmetlerini koordine etmekte sıkı disiplin kuralları ile servislerin düzenini sağlamakta ve sadece kooperatif genel giderlerini ortaklarına yansıtarak kalan servis ücretinin tamamını ortaklarına dağıtmaktadır.

HİZMETTE KALİTE VE GÜVEN prensibi ile yıllardır çeşitli kamu ve özel  kuruluşların servis taşımacılığını yapmaktayız.İŞİMİZ SERVİS TAŞIMACILIĞI, GÖREVİMİZ PERSONELİNİZİ RAHAT, HUZURLU, TAM ZAMANINDA VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE İŞİNE ULAŞTIRMAKTIR..

Misyonumuz

Personel, Turist ve Öğrenci taşımacılığını, güvenli, konforlu ve dakik yapan çevreye ve topluma yararlı firma olarak sektörde müşterilerin ilk tercihi olmaktır.

Vizyonumuz

Personel, Turizm ve Öğrenci taşımacılığında, müşterilerin, tedarikçilerin ve sektör çalışanlarının ilk tercihi olmaktır.

Hizmetimiz

Hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi, sürekli yeniliklere, çalışanların yetkinlik motivasyonuna dayanır.

Görevimiz

Sektörde lider olmak, Lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktır.

Temel Değerlerimiz

Bu güne kadar yakaladığımız başarıyı yaptığımız işe ve insana bakışımızı belirleyen temel değerlerimize borçluyuz.

Güvenilirlik

Yapmak istediklerimizi söyler ve söylediklerimizi yerine getiririz.Müşterilerimize ve tedarikçilerimize, çalışma arkadaşlarımıza verdiğimiz sözleri her zaman tutarız.

Performans

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için devamlı çalışırız.

Sürekli Gelişim

İşimizi mükemmel yapmak için daima yeni ve iyi yollar ararız.

Takım Çalışması

Tedarikçilerimizle, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle, birlikte daima güçlüyüz…